Středoevropský malíř konce 19. století
Archanděl Michael, popsáno vpravo dole nečitelně, olej/plátno, 65,5 x 52,5 cm, rám (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
25.05.2019 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |